fbpx

ANSYS Discovery SpaceClaim

Víceúčelové 3D modelování pro rychlejší technické výsledky

ANSYS Discovery SpaceClaim je víceúčelová 3D modelovací aplikace poskytující efektivní řešení běžných úkolů modelování. Postaven na technologii přímého modelování, Discovery SpaceClaim odstraňuje geometrické problémy související s různými 3D CAD operacemi, jako je návrh nebo koncepční modelování, oprava přeložených CAD souborů, obecné odhalení modelu a kompletní úpravy modelu. S jeho předpokladem snadnosti použití a jednoduchosti najdete Discovery SpaceClaim, která je mimořádně cenná při řešení malých až velkých modelovacích problémů.

Nový způsob 3D modelování

Discovery Unikátní uživatelské rozhraní aplikace SpaceClaim, modelovací technologie a všestranná sada nástrojů vám umožní snadno vytvářet a upravovat geometrii bez složitosti spojené s tradičními CAD systémy. Při práci s existujícími CAD modely můžete de-funkce a zjednodušit geometrii pomocí automatizovaných, snadno se učících nástrojů. Discovery SpaceClaim je ideální pro inženýry, kteří nemají čas na těžké nástroje CAD, ale chtějí a potřebují rychlé odpovědi pomocí 3D.

Snadnost použití

Věříme, že technologie by měla pracovat pro vás, ne naopak. Technologie by měla usnadnit vaši práci, nikoli složitější. Discovery SpaceClaim umožňuje vytvářet, upravovat nebo opravovat geometrii bez obav o základní technologii. Díky technologii Discovery SpaceClaim se práce s 3D modelovacím softwarem stává rychlým, snadným, flexibilním a odměňujícím, bez ohledu na to, kde v pracovním postupu to potřebujete. Bez ohledu na původ modelu můžete soubor otevřít v aplikaci Discovery SpaceClaim a přidat nebo odečíst geometrii jakýmkoli způsobem, který vizualizujete. Pomocí efektivních příkazů a pracovních postupů mohou být operace, které dříve trvaly hodiny, dokončeny během několika minut. Naučte se Discovery SpaceClaim snadno – týdny namísto měsíců – a uvědomte si návratnost investice, která je rychlejší než se očekávalo.

Využití pro CAM programování

CAD soubory jsou ideální pro dokumentování konstrukcí.Příležitostně však nejsou návrhy designérů nebo konstruktérů zcela připravené k výrobě.ANSYS Discovery SpaceClaim usnadňuje opravu, přípravu a úpravu prototypových nebo výrobních modelů.Vzhledem k jedinečnému praktickému přístupu SpaceClaim se již nemusíte starat o původní CAD funkce – můžete se jednoduše soustředit na výrobu.

Odstranění vlastností a zpracování korekcí pro NC programování

Konvenční CAD programy založené na historii jsou navrženy pro detailní záznam záměru a dokumentace.
Někdy však tyto systémy mohou zastavit nebo zpomalit výrobu dílů.
Navíc mnoho vlastností a omezení může narušit dokončení výroby.
Pomocí programu ANSYS Discovery SpaceClaim můžete upravovat geometrii, jak chcete, abyste mohli zajistit správnou geometrii modelů a spustit výrobu.

Použijte jedinečné a výkonné nástroje SpaceClaim pro odstranění funkcí v modelech a vytvořte modely pro různé operace obrábění v aktuálním procesu.

Vytvořte upínací zařízení pro nástroje a obrobky na základě modelů, které lze nalézt v probíhajícím procesu.
Snadno a rychle upravujte díly, aniž byste museli použít komplikovaný CAD systém.
Nastavte geometrii podle požadavků výrobního procesu.

Odstranění historie modelu a úpravy pro NC programování

Tradiční CAD systémy založené na historii byly vyvinuty tak, aby přesně určovaly a dokumentovaly záměr návrhu.
Někdy však mohou tyto systémy zpomalit proces dokončení dílů.
Mnohé vlastnosti a geometrické závislosti mohou zasahovat do provádění práce.
S ANSYS Discovery SpaceClaim můžete upravit geometrii, jak uznáte za vhodné a poté si vytvořit CNC obráběcí kód a rychle díly vyrobit.

Použijte jedinečné a výkonné nástroje ANSYS Discovery SpaceClaim k odstranění historie, tvořte a editujte modely pro různé způsoby obrábění.

Navrhněte upínací zařízení pracovního kusu v modelech při průběhu CNC programů.
Snadno a rychle upravovujte díly, aniž by museli použít komplikovaný systém CAD.
Upravte geometrii podle požadavků výrobního procesu.

Kontaktujte nás

Close Menu